Conducerea Clubului Sportiv Municipal Constanța a acceptat amânarea partidei din Liga Națională de Baschet Feminin, care ar fi trebuit să se dispute la data de 2 martie, la Sfântu Gheorghe, deși clubul covăsnean nu îndeplinea condițiile regulamentare pentru a putea...