Astăzi au început lucrările de reabilitare în cadrul Spitalului Județean Constanța și Unității de Asistență Medico-Socială Agigea. Președintele Consiliului Județean Constanța, Florin Mitroi, a vizitat astăzi SCJU Constanța pentru a verifica demararea lucrărilor...