Numărul turiștilor în stațiunea Mamaia a crescut în ultimele două săptămâni, direct proporțional cu gradele indicate de termometre. Canicula instalată în toată țara i-a determinat pe români să meargă pe litoral să se mai răcorească, iar Mamaia a fost destinația...